גישור גירושין בהרצליה

לקבלת ייעוץ לתהליך נכון

מגשרת גירושין בהרצליה

גישור גירושין בהרצליה

כשאחוזי המתגרשים בהרצליה רק עולה עם השנים, ואם הגעתם למבוי סתום ואין מנוס מפירוק החבילה, הצעד הבא ואחד החשובים שתעשו הוא פנייה לגישור גירושין בהרצליה. שואלים את עצמכם: למה גישור ואיך לבחור גישור גירושין בהרצליה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן

תהליך של גישור גירושין בהרצליה

עדיין לא ברור מה גרם לעלייה במספר המתגרשים בהרצליה בשנת 2019, אבל לפי נתוני הדו"ח השנתי שהוציאו בתי הדין ביוני האחרון, נראית עלייה של 13% בכמות הזוגות המתגרשים בהרצליה.

עוד על פי דו"ח זה עולה, כי בהרצליה בשנת 2017 התגרשו 143 זוגות ובשנת 2018 התגרשו בה 161 זוגות. נראה כי משנה לשנה המספר רק עולה.

נתון חשוב נוסף מראה כי בעוד שהעלייה באחוז המתגרשים בארץ הוא של 5%, בהרצליה נרשמת עלייה של 13%, שהיא פי 3 מהממוצע הארצי.

גישור גירושין לפני ששוברים את הכלים יכול להיות שגם אתם נמצאים בימים אלו בין הזוגות שהגיעו למשבר עמוק ועלולים למצוא עצמם חלק מהסטטיסטיקה של 2020 או 2021.

לפני ששוברים לגמרי את הכלים, כדאי לנסות עוד כמה דברים וביניהם ללכת לטיפול זוגי, לצאת לחופשה זוגית ולנסות להגביר את הלהבה הקטנה של האהבה שאולי עוד לא לגמרי כבתה ואם שני אלו לא עוזרים, אולי לבחור בשלב הראשון רק בפסק זמן למחשבה, להתרחקות בכדי לבחון את המצב מרחוק.

אם כבר ניסיתם את כל אלו ולא עזר או שהמשבר כל כך עמוק עד שכבר אי אפשר להציל את הזוגיות ואין מנוס מלפרק את החבילה, השלב הבא שמומלץ, ובמיוחד אם יש לכם ילדים היא לפנות לגישור גירושין בהרצליה.

פניה לעורך דין ומגשר מהרצליה, קרוב לבית ונגיש, יכולה להיות אחת הבחירות החכמות שתעשו, זו שתוביל אתכם למסע שלא ניתן להגיד שיהיה קל, אבל כזה שישאיר כמה שפחות חבלות וכעסים ויעזור לשמר קשר בריא ומכבד ביניכם למען עצמכם ולמען הילדים שלכם.

 

מגשר גירושין בהרצליה

בחירה של מגשר גירושין היא אחד הצעדים החשובים ביותר בהליך הגירושין.

לסוגיית הבחירה יש השפעה מכרעת על ההליך כולו ולכן חשוב לבחור את המגשר או המגשרת הטובים והמתאימים ביותר לשני בני הזוג.

חשוב שתפגשו כמה מגשרים לפני שתחליטו, ששניכם תרגישו שזה המגשר הרצוי, שתבחרו מגשר הכפוף לכללי האתיקה ורצוי גם אחד שעובד בשיתוף עם גורמי מקצוע נוספים. השקיעו בבחירה ותחסכו הרבה זמן, כסף ועוגמת נפש.

תפקידו של גישור גירושין הוא להביא אתכם בזמן הקצר ביותר ובדרך המכובדת והמכבדת ביותר להגיע להסכם גירושין, אבל מעבר לכך ולא פחות חשוב, תפקיד הגישור ליצור מצב שבו תמשיכו להתנהל בצורה תקינה גם לאחר הגירושין, על אחת כמה וכמה כשמעורבים בכך ילדים משותפים.

 

למה לבחור בגישור גירושין בהרצליה?

גירושין הוא אחד המשברים הגדולים בחייו של אדם. הדרך לעשות זאת מתחלקת לשניים: אפשר לבחור בהליך משפטי שמתקיים בבית דין רבני או בבית משפט לענייני משפחה ואפשר לבחור בהליך שמלווה בעורך דין מגשר ולהגיע לסיום ההליך דרך גישור גירושין.
זוג שבוחר לסיים את הקשר בעזרת גישור גירושין בהרצליה, יוכל להגיע להסכמות בדרכי נעם גם כשהרוחות סוערות והלב שבור.

המגשר הוא צד שלישי ניטרלי שמאזן בין הצדדים ועוזר להגיע להבנות בפרק זמן קצר בהרבה מההליך שבו לכל אחד עורך דין משלו וכל צד מושך חזק וכואב יותר.

 

להליך גישור גירושין בהרצליה יש לפחות 7 יתרונות:

מרחק – ההליך מתקיים קרוב לבית בסביבה נוחה ומוכרת, וללא מאמץ של הגעה מחוץ לעיר.

זמן – בהליך הגישור ניתן להתחיל מיד ברגע שהחלטתם סופית והוא לא נמשך כמסטיק. לרוב בתוך מסגרת של 4-6 פגישות תגיעו את הסוף.

כסף – בשונה מהליך גירושין המתקיים דרך בית דין רבני או בית משפט לענייני משפחה, שעל פי רוב מצריך הוצאות גבוהות, עלותו של הליך גישור גירושין בהרצליה תמיד יהיה זול בהרבה. הוא ממוקד ואף צד לא דורש למשוך את ההגעה להסכם הסופי.

בחירה – בהליך הגישור תוכלו לבחור את המגשר המתאים לכם ביותר, ובכך אתם מגדילים את הסיכויים להגיע להסכם הגירושין בצורה קלה יותר, זאת בשונה מבתי המשפט ששם השופט שישפוט ביניכם לא ניתן לבחירה.

שלום ולא מלחמה – בהליך הגישור תצליחו לסיים את הקשר בצורה מכובדת וללא מלחמות מיותרות. תתקשרו אחת עם השני בצורה שתאפשר לכם להמשיך לחיות לחוד, אבל בשלום, גם אם זה שלום קר.

סודיות – אם ההליך המשפטי עלול לפעמים להתנהל בפומביות, הליך הגישור לעולם יהיה בדיסקרטיות וכל מה שיאמר או יוצג בחדר הפגישה יישאר סודי וחסוי.

בטחון – בהליך גישור חותמים שני בני הזוג כבר בהתחלה על הסכם מחייב שבו הם מתחייבים כי גם אם ההליך לא יגיע לסיומו בגישור, ואחד מבני הזוג יבחר להפסיק את ההליך ולפנות לערכאות, כל מה שנאמר ושותף בהליך הגישור לא יכול לשמש כנגד השני מחוץ להליך עצמו.

 

לקבלת ייעוץ ממגשרת גירושין בהרצליה תוכלו לפנות אל עו"ד דגנית אלישיב בטלפון  050-7583555 או שתוכלו להשאיר פרטים בעמוד יצירת קשר כאן.

 

ייתכן ויעניין אותך עוד:

שאלות חשובות

האם אני צריך עורך דין שילווה אותי בתהליך גישור?

פעמים רבות שואלים אותי אם יש צורך בליוווי מקביל של עורך דין חיצוני להליך הגישור.

התשובה אינה חד משמעית, אבל ההמלצה היא לתת אמון במגשר ובצוות המקצועי שמלווה את התהליך.

 

 

מה יהיה עם הילדים?

לפני שאנו נפרדים פיזית, ומתחילים להתנהל כזוג גרוש, אנו חייבים לתת את הדעת לכל ההתנהלות היומיומית של הילדים במטרה למזער למינימום את השיבוש באורח החיים הרגיל והתקין שלהם. אין ספק שחייהם יראו מעתה אחרת, הם נאלצים להסתגן לאורח חיים חדש, אך תכנון, שיתוף פעולה שלכם, וראייה לטווח ארוך יקלו על ההתנהלות היומיומית, ויהפכו את השינוי להדרגתי.

למה לבחור בגישור גירושין?

כשאני בוחר נכון ובוחר בשבילי, "החיים שאחרי" לך ולילדיך יראו אחרת. הליך גירושין הינו מורכב רגשית ומלווה בהרבה טלטלות וחוסר וודאות. תוסיפו על זה מאבקים מיותרים על רכוש, וההתאוששות תהיה קשה וארוכה יותר.

יתרונות גישור גירושין עולים על הכל.

דילוג לתוכן