ראיונות וכתבות

כתבו עלינו

לקבלת ייעוץ לתהליך נכון

[contact-form-7 id="132" title="באנר ראשי"]

פותחים דף חדש

להיות משפחה

תהליך גירושין מלווה בסערת רגשות ובתחושות קשות של כעס, דיכאון, פחד מהעתיד וירידה בתחושת הערך העצמי. דווקא בעת הזו נדרשים בני הזוג לקבל החלטות חשובות ומשמעותיות.

דרוש מבוגר אחראי

מאת דפנה לוי, לאשה

פתאום, אחרי הגירושין לומדים לא מעט אבות להכיר את ילדיהם, שטופלו כל השנים על ידי האם בעוד הם, הגברים, שקעו בעבודה ובקריירה.

יש גירושין טובים

להיות הורים

גירושין באמצעות גישור הם הטרנד החם והמשתלם ביותר. זה טוב לחשבון הבנק, זה טוב להמשך הדרך וזה בעיקר טוב לילדים. חמישה שלבים חשובים בדרך לפרידה בריאה.

איפה יהיו הילדים בחג?

מאת אבי מוססקו, השבוע בנתניה

עו"ד דגנית אלישיב ממליצה ליידע את הילדים מבעוד מועד היכן הם יבלו את החג ואת החופשה. "ילדים גדולים יותר כדאי לשתף בתכנון התכניות ולהתחשב בהעדפותיהם".

נא להתגרש בהתאם

מאת קרן שלהבת, קול רענן

חושבים להתגרש? בדרך כלל תהליך כזה עולה לכם בכיסכם, בזמנכם ואף בהרבה עצבים, ממש כמו במלחמה. קראו כאן על הליך גירושין אחר.

התגרשתם? גם להתגרש צריך לדעת

מוסף משפחה, ידיעות השרון

חגית התגרשה לפני 10 שנים. היא היתה בת 30. ילדיה רועי בן חמש ושירה בת 3. "מבין חברותי הייתי חלוצה בתחום והובלתי ע"י הגרוש לגירושין וגם לתהליך". סיפור אישי.

כבר לא באושר ובעושר

מאת הילה שי-וזאן, ידיעות מודיעין

על פי נתוני בתי הדין הרבניים הארציים, מודיעין רשמה בשנת 2008 את העליה החדה ביותר בארץ בשעור המתגרשים, 24 אחוז יותר מבשנה הקודמת.

שאלות חשובות

האם אני צריך עורך דין שילווה אותי בתהליך גישור?

פעמים רבות שואלים אותי אם יש צורך בליוווי מקביל של עורך דין חיצוני להליך הגישור.

התשובה אינה חד משמעית, אבל ההמלצה היא לתת אמון במגשר ובצוות המקצועי שמלווה את התהליך.

 

 

מה יהיה עם הילדים?

לפני שאנו נפרדים פיזית, ומתחילים להתנהל כזוג גרוש, אנו חייבים לתת את הדעת לכל ההתנהלות היומיומית של הילדים במטרה למזער למינימום את השיבוש באורח החיים הרגיל והתקין שלהם. אין ספק שחייהם יראו מעתה אחרת, הם נאלצים להסתגן לאורח חיים חדש, אך תכנון, שיתוף פעולה שלכם, וראייה לטווח ארוך יקלו על ההתנהלות היומיומית, ויהפכו את השינוי להדרגתי.

למה לבחור בגישור גירושין?

כשאני בוחר נכון ובוחר בשבילי, "החיים שאחרי" לך ולילדיך יראו אחרת. הליך גירושין הינו מורכב רגשית ומלווה בהרבה טלטלות וחוסר וודאות. תוסיפו על זה מאבקים מיותרים על רכוש, וההתאוששות תהיה קשה וארוכה יותר.

יתרונות גישור גירושין עולים על הכל.