גירושין בשיתוף פעולה

מענה משפטי, כלכלי ורגשי – הכל בהליך אחד

לקבלת ייעוץ לתהליך נכון

[contact-form-7 id="132" title="באנר ראשי"]

גירושין בשיתוף פעולה

בזמן הליך הגירושין והפרידה מלווים את בני הזוג רגשות רבים היוצרים בין היתר כעס, זעם, תחושת נטישה,חוסר אונים, פחדים מהעתיד, דיכאון, ירידה בתחושת הערך העצמי ובלבול מהעתיד הבלתי נודע. בעת הזו בני הזוג נדרשים לקבל החלטות חשובות ומשמעותיות אשר ישפיעו רבות על עתידם ועתיד ילדיהם.

שיטת ה"גירושין בשיתוף פעולה" מעניקה לבני הזוג מענה מקצועי בתחום המשפטי, הטיפולי והכלכלי.
כל צד מיוצג ע"י עורך דין מתחום דיני המשפחה אשר עבר הכשרה מקצועית בתחום "גירושין בשיתוף פעולה". לכל אחד מבני הזוג מטפל משפחתי או פסיכולוג המלווה אותו בפן הרגשי. במידת הצורך מתלווה לתהליך מומחה ילדים ואקטואר.

המעטפת המקצועית הזו מעניקה לבני הזוג כר בטחון רחב וידיעה שהצוות יוביל אותם לפתרון המשבר, הכנת הסכם גירושין נכון עבורם ופתיחת דף חדש במהירות. ליווי מקצועי זה של בני הזוג בהליך "גירושין בשיתוף פעולה" מעניק גם לילדים סביבה בטוחה ומוגנת ויכולת להתמודד עם החלטת ההורים. הורים יציבים, שקולים המנהלים את תהליך הגירושין בשליטה מעניקים לילדיהם חירות ויכולת לחזור לחיי שגרה במהירות.

עורכת הדין דגנית אלישיב נמנית בין חלוצי השיטה "גירושין בשיתוף פעולה" בארץ ומאמינה בדרך זו להשגת הסכמות בין בני זוג מתגרשים.

לקריאה נוספת

שאלות חשובות

האם אני צריך עורך דין שילווה אותי בתהליך גישור?

פעמים רבות שואלים אותי אם יש צורך בליוווי מקביל של עורך דין חיצוני להליך הגישור.

התשובה אינה חד משמעית, אבל ההמלצה היא לתת אמון במגשר ובצוות המקצועי שמלווה את התהליך.

 

 

מה יהיה עם הילדים?

לפני שאנו נפרדים פיזית, ומתחילים להתנהל כזוג גרוש, אנו חייבים לתת את הדעת לכל ההתנהלות היומיומית של הילדים במטרה למזער למינימום את השיבוש באורח החיים הרגיל והתקין שלהם. אין ספק שחייהם יראו מעתה אחרת, הם נאלצים להסתגן לאורח חיים חדש, אך תכנון, שיתוף פעולה שלכם, וראייה לטווח ארוך יקלו על ההתנהלות היומיומית, ויהפכו את השינוי להדרגתי.

למה לבחור בגישור גירושין?

כשאני בוחר נכון ובוחר בשבילי, "החיים שאחרי" לך ולילדיך יראו אחרת. הליך גירושין הינו מורכב רגשית ומלווה בהרבה טלטלות וחוסר וודאות. תוסיפו על זה מאבקים מיותרים על רכוש, וההתאוששות תהיה קשה וארוכה יותר.

יתרונות גישור גירושין עולים על הכל.