גישור גירושין בכפר סבא

לקבלת ייעוץ לתהליך נכון

גירושין בהסכמה בכפר סבא

גישור גירושין בכפר סבא

מתגוררים בכפר סבא, הזוגיות מקרטעת, השותפות כבר אינה קיימת והחלטתם "להפריד כוחות"? מעוניינים בתהליך גירושין מפויס ודיסקרטי, הימנעות מהוצאות מיותרות ונשימת רווחה מתהליך גירושין מהיר? במאמר זה עו"ד מגשרת גירושין בכפר סבא – דגנית אלישיב תספק לכם מידע חשוב אודות האפשרות של הסכם גירושין בהסכמה בכפר סבא ויתרונות תהליך גישור גירושין בכפר סבא. הבה נתחיל..

מפרקים את הנישואין אך לא את החיים – גירושין בכפר סבא

אנשים רבים טוענים שניתן להתחתן "נכון" על מנת להצליח וליהנות מההיבט הכלכלי של החיים. עו"ד דגנית אלישיב טוענת שניתן להתגרש "נכון" ובכך למנוע הוצאות כספיות מיותרות הנובעות ממלחמה והליכים משפטיים בבית המשפט.

הנוסחה המנצחת היא: גירושין בהסכמה וזאת באמצעות תהליך חכם ומהיר של גישור גירושין בכפר סבא. אמנם תהליך פירוק הנישואין יכול להיות תהליך מבלבל ומנוכר המוביל את האנשים המעורבים בו לפחד , תסכול, חרדת נטישה וכעס על הצד השני, אך אם מבצעים אותו באופן נכון ותוך כדי שיח, קרוב לוודאי שהתוצאה הסופית תוביל להלך רוח חיובי בחייכם ובחיי ילדכם.

מהי תוצאה חיובית בסוף התהליך? קחו בחשבון שבעת תהליך הגירושין כל אחד מבני הזוג נדרש לקבל החלטות חשובות ונכונות אשר ישפיעו על העתיד שלו ושל ילדיו.

עו"ד מגשר גירושין בכפר סבא יעזור לכם להתגרש ללא מאבק משפטי מייגע וארוך, ללא הוצאה כספית גדולה על תהליכי המשפט וללא כאב מיותר אשר ישפיע לרעה על כל הנוכחים בחייכם ועליכם. נכון להיום יש לכם אפשרות להסכים על הדברים וזאת באמצעות תהליך גישור בכפר סבא!

 

גירושין בכפר סבא – נתונים סטטיסטיים שחשוב לדעת!

בהתאם לרשום בדו"ח השנתי של הנהלת הנהלת בתי הדין הרבניים, בשנת 2018 הייתה עלייה של 5% במספר הזוגות שהתגרשו בישראל וזאת לעומת שנת 2017.

בשנה זו נפתחו מעל 4000 תיקי תביעות גירושין, מעל 8000 תיקי הסכמי גירושין, 1687 תיקים למתן פס"ד לגירושין ותיקים נוספים בנושאים הקשורים אל גירושין, כמו למשל שלום בית, תביעות מזונות, חלוקת רכוש והסדרי שהות ילדים.

מה לגבי תושבי כפר סבא, עיר אשר זכתה לדירוג של 8 מתוך 10 במדד החברתי כלכלי, זכתה לכינוי 'העיר הירוקה' וחוברת לקובץ הערים האיכותי של מחוז המרכז?

בשנת 2016 הייתה עלייה ניכרת של 14% בכמות המתגרשים בכפר סבא וזאת לעומת 2015, שכן הנתונים הצביעו על 148 מתגרשים והמקום ה- 15 בארץ בסיכום מספר המתגרשים של הנהלת בתי הדין הרבניים. מה לגבי שנים לאחר מכן? בשנת 2017 היו בכפר סבא 162 זוגות שהתגרשו ובשנת 2018 התגרשו 140 זוגות כפר סבאים. נכון לשנת 2018 התגוררו בכפר סבא 8208 גרושים וגרושות.

 

החוק החדש – האם קיימת חובת תהליך גישור גירושין בכפר סבא?

מתגוררים בכפר סבא ומעוניינים להגיש בקשה לגירושין בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני? חשוב שתהיו מודעים לכך שקודם להגשת בקשה זו חובה עליכם להגיש 'בקשה ליישוב סכסוך' אשר תנותב ליחידת הסיוע המשפטית.

שכן, בשנת 2016 הוחל חוק חדש אשר נקרא 'הסדר התדיינות בסכסוכי משפחה' וזאת במטרה לצמצם משמעותית את מספר תביעות הגירושין לבית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה וזאת באמצעות תהליך גישור שיאפשר לבני הזוג לסיים את הליך הגירושין בהסכמה בין שני הצדדים ולהימנע ממאבק בערכאות משפטיות.

כלומר, טרם אתם פונים לבית הדין או בית המשפט תצטרכו לנסות ולפתור את הסכסוך הזוגי ביניהם באמצעות מגשר גירושין בכפר סבא או באמצעות יחידות הסיוע של משרד הרווחה.

הגשתם בקשה ליישוב סכסוך – מה קורה לאחר מכן?

בקשתכם ליישוב סכסוך תגיע אל יחידת הסיוע המשפטי בקרבת מקום המגורים שלכם ואתם תדרשו להגיע לארבע פגישות מהו"ת אשר מתקיימות בדרך כלל בשעות הבוקר (כן, לא לשכוח להודיע לבוס שאתם צריכים 4 חצאי יום חופש באותו החודש בו מתקיימות הפגישות).

בפגישות אלו תקבלו את כל המידע הנדרש לכם אודות הסכם גירושין, ייעוץ גירושין ומהי האפשרות של יישוב הסכסוך ביניכם באמצעות תהליך גישור שיוביל להסכמה.

חשוב לדעת שפגישות אלו וכל המידע האישי עליכם יתועד במחשבים של משרד הרווחה.

שילוב זה של תיעוד במחשבי הרווחה, ויתור על ימים בעבודה והתמודדות אישית עם המצב הלא פשוט מוביל זוגות רבים שמחליטים להתגרש לפנות אל עו"ד דגנית אלישיב למטרת תהליך גישור גירושין בכפר סבא , במתכונת מסגרת פרטית.


גישור גירושין בכפר סבא – כל היתרונות בשירות אחד!

גישור מהווה מסגרת ברורה בה המגשר מתווך בין בני הזוג ועוזר להם לנהל דיאלוג פורה אשר יוביל בסופו של דבר לגירושין בהסכמה. היתרונות של השכרת מומחה בתחום גישור גירושין בכפר סבא ותחילת התהליך הם:

  • טיימינג אידיאלי – יש אפשרות להתחיל את תהליך הגישור לפני גירושין בכפר סבא בשלב מוקדם. אם הדברים אינם זוכים לתוצאות בהן מעוניינים, תמיד ניתן להגיש תביעת גירושין כמוצא אחרון.
  • לומדים לתקשר מחדש – בגישור בני הזוג ילמדו לתקשר מחדש וימנעו ממלחמות מיותרות, התנהלות זאת תוביל לעיתים לתהליך גירושין שפוי, שמירה על התנהלות מכובדת ותחושה טובה בסיום התהליך.
  • חיסכון כספי – בהשוואה לתהליך משפטי אשר גובה הוצאות גבוהות, העלות של תהליך גישור גירושין בכפר סבא יהיה זול יותר וברוב המקרים בני הזוג לא יהיו במצב בו הם יחליט להתחיל תהליך משפטי שיגבה מהם הוצאות גבוהות.
  • דיסקרטיות – תהליך חסוי בו הסודיות שלכם נשמרת וזאת לעומת הליך משפטי אשר מתנהל לעיתים קרובות באופן פומבי.
  • בחירה אישית של מגשר – וזאת בהשוואה לבית המשפט בו לא ניתן לבחור את השופט.
  • שליטה בהתנהלות תהליך הגישור – הליך משפטי מתנהל בדרך כלל באמצעות שופט ועורכי דין וזאת לעומת תהליך גישור בכפר סבא הנשלט באמצעות הצדדים והמגשר.
  • תהליך מהיר – חשוב להבין שברוב המקרים הליך משפטי לוקח זמן ויכול להימשך חודשים רבים ואפילו שנים. לעומת זאת, גישור הוא תהליך יעיל ומהיר. כאן תשוחחו אחד עם השני באמצעות תיווכה של עו"ד דנית אלישיב, תסבירו מה אתם רוצים ומהי הסיבה לכך , עו"ד אלישיב תנתב את השיחה ותנהל אותה על מנת שהדיאלוג יהיה ברור ופורה ועל מנת שהתוצאה של תהליך זה תוביל אל הסכם גירושין בהסכמה. 

 

כי לכולנו מגיע עתיד טוב יותר – גישור לפני גירושין בכפר סבא

 

המילה 'גירושים' אמנם כוללת בתוכה את המילה 'גירוש', אך בעולם המודרני בו אנו חיים, גירושין הם פתיחת דלת לחיים חדשים וטובים יותר עבור זוג שהגיע למסקנה שמערכת היחסים שלהם אינה עובדת והם זכאים לחיים טובים ונעימים יותר.

לכן, תמיד חשוב לזכור להצמיד את ההיבט החיובי לתהליך זה ולהתחיל את הדרך החדשה לאחר הידברות נעימה בין שני הצדדים והסכם גירושין המקובל עליהם.

תהליך הגישור הוא תהליך בו תינתן לשני הצדדים תמיכה אישית רגשית ומקצועית וזאת גם באמצעות כלים שונים מתחום האימון אשר יעזרו לזוג למצוא פתרונות לקונפליקטים שלו בהווה ובעתיד.

אם גם אתם מעוניינים בתהליך פרידה מכובד וגירושין בהסכמה, גישור גירושין הוא הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

 

 

ייתכן ויעניין אותך עוד:

 

 

 

 

לתיאום פגישת גישור לפני גירושין בכפר סבא השאירו את הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר'

או טלפנו אלינו ב – 050-7583555 . הפגישה הינה ללא עלות או התחייבות

שאלות חשובות

האם אני צריך עורך דין שילווה אותי בתהליך גישור?

פעמים רבות שואלים אותי אם יש צורך בליוווי מקביל של עורך דין חיצוני להליך הגישור.

התשובה אינה חד משמעית, אבל ההמלצה היא לתת אמון במגשר ובצוות המקצועי שמלווה את התהליך.

 

 

מה יהיה עם הילדים?

לפני שאנו נפרדים פיזית, ומתחילים להתנהל כזוג גרוש, אנו חייבים לתת את הדעת לכל ההתנהלות היומיומית של הילדים במטרה למזער למינימום את השיבוש באורח החיים הרגיל והתקין שלהם. אין ספק שחייהם יראו מעתה אחרת, הם נאלצים להסתגן לאורח חיים חדש, אך תכנון, שיתוף פעולה שלכם, וראייה לטווח ארוך יקלו על ההתנהלות היומיומית, ויהפכו את השינוי להדרגתי.

למה לבחור בגישור גירושין?

כשאני בוחר נכון ובוחר בשבילי, "החיים שאחרי" לך ולילדיך יראו אחרת. הליך גירושין הינו מורכב רגשית ומלווה בהרבה טלטלות וחוסר וודאות. תוסיפו על זה מאבקים מיותרים על רכוש, וההתאוששות תהיה קשה וארוכה יותר.

יתרונות גישור גירושין עולים על הכל.

דילוג לתוכן